datum aukce 07. 06. 2018 18:30
274
vyvolávací cena: 280 000 CZK

27. Zívr Ladislav

Bez názvu

LP 1973
Signováno sign. zezadu Zívr 1973
Technika pálená hlína, sklo, dřevěný podstavec
Rozměr v. 45 cm
Rok úmrtí 1980
Rok narození 1909
Roky (1909-1980)