datum aukce 07. 06. 2018 18:30
428
vyvolávací cena: 280 000 CZK

3. Dlouhý Bedřich

Hradlo

Popis LD autorem Komořany 1958, na rubu na blindrámu název díla autorem a štítek s popisem díla
LP 1957
Signováno sign. PD Dlouhý, na rubu na blindrámu Dlouhý 1957
Technika olej, plátno
Rozměr 71,5 x 91,5 cm
Rok narození 1932
Roky (1932)