datum aukce 07. 06. 2018 18:30
283
prodáno za: 550 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

30. Jankovič Jozef

Tieň mojho kolegu

LP 1964
Signováno sign. zezadu na plintě Jankovič 64
Technika plastika, epoxid
Rozměr v. 141 cm
Rok úmrtí 2017
Rok narození 1937
Roky (1937-2017)

Sál 550 000 CZK 07. 06. 2018 19:09:40
Sál 500 000 CZK 07. 06. 2018 19:09:35
Sál 490 000 CZK 07. 06. 2018 19:09:31
Sál 480 000 CZK 07. 06. 2018 19:09:28
Sál 470 000 CZK 07. 06. 2018 19:09:24
Sál 460 000 CZK 07. 06. 2018 19:09:19
Sál 450 000 CZK 07. 06. 2018 19:09:14