datum aukce 07. 06. 2018 18:30
412
prodáno za: 1 050 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

36. Winiarski Ryszard

Minimax II. - Second game 9 x 9

Popis na rubu název díla autorem, štítek se schématem malby
LP 1978
Signováno sign. na rubu Winiarski 1978
Technika akryl, plátno
Rozměr 80 x 80 cm
Rok úmrtí 2006
Rok narození 1936
Roky (1936-2006)

Sál 1 050 000 CZK 07. 06. 2018 19:18:11
Sál 1 000 000 CZK 07. 06. 2018 19:18:04
Sál 950 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:59
Sál 900 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:51
Sál 850 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:45
Sál 800 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:39
Sál 750 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:33
Sál 700 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:27
Sál 650 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:21
Sál 600 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:16
Sál 550 000 CZK 07. 06. 2018 19:17:07
4****4 500 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:59
Sál 490 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:53
Sál 480 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:52
4****4 470 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:41
Sál 460 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:34
4****4 450 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:26
8****8 440 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:26
Sál 430 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:21
4****4 430 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:18
8****8 420 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:10
Sál 410 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:09
Sál 400 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:07
8****8 400 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:04
Sál 390 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:03
Sál 380 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:03
4****4 370 000 CZK 07. 06. 2018 19:16:02
8****8 360 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:56
4****4 350 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:54
8****8 340 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:46
3****9 330 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:44
8****8 320 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:40
3****9 310 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:38
8****8 300 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:34
3****9 290 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:30
8****8 280 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:28
3****9 270 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:23
8****8 260 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:21
3****9 250 000 CZK 07. 06. 2018 19:15:16