datum aukce 07. 06. 2018 18:30
439
vyvolávací cena: 320 000 CZK

4. Lhoták Kamil

Zelené Irsko

Popis na rubu řazítko a část štítku ČFVU s popisem díla
LP 1961
Signováno sign. LD Kamil Lhoták 61
Technika kombinovaná technika, koláž, barvené plátno na lepence, kresba
Rozměr 28 x 42,5 cm
Rok úmrtí 1990
Rok narození 1912
Roky (1912-1990)