datum aukce 07. 06. 2018 18:30
347
prodáno za: 600 000 CZK
vyvolávací cena: 420 000 CZK

44. Hilmar Jiří

2. Blau - Braun

Popis PD šítek s popisem díla
LP 1973
Signováno sign. na rubu Hilmar Jiří 73.
Technika optický reliéf, asambláž, karton, autorsky adjustováno
Rozměr 102 x 102 cm
Rok narození 1937
Roky (1937)

Sál 600 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:46
Sál 550 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:41
Sál 500 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:39
Sál 490 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:38
Sál 480 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:37
Sál 470 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:35
Sál 460 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:31
Sál 450 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:29
Sál 440 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:28
Sál 430 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:27
Sál 420 000 CZK 07. 06. 2018 19:27:24