datum aukce 21. 10. 2018 13:30
237
prodáno za: 420 000 CZK
vyvolávací cena: 420 000 CZK

1. neznámý autor

Lucrezia Borgia - na rubu etikety galerie Landesgalerie Sachsen-Anhalt a Wigenthum St. Hoheit des Herzogs v. Anhalt s č. 39

signatura sign. nezjištěna
technika olej, dřevěná deska
rozměr 67 x 51 cm

Sál 420 000 CZK 21. 10. 2018 13:39:10