datum aukce 21. 10. 2018 13:30
74
prodáno za: 95 000 CZK
vyvolávací cena: 85 000 CZK

11. Nowak Willi

Senoseč - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

signatura sign. PD Willi Nowak
technika olej, plátno
rozměr 48 x 62 cm
autor 1886 - 1977

Sál 95 000 CZK 21. 10. 2018 13:46:02
Sál 90 000 CZK 21. 10. 2018 13:45:53
Sál 85 000 CZK 21. 10. 2018 13:45:48