datum aukce 21. 10. 2018 13:30
69
prodáno za: 290 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

12. Blažíček Oldřich

Vzpomínka na Statenice - na rubu štítek s popisem díla a razítko ČFVU, odborná expertiza: PhDr. Ivo Helán

rok 1946
signatura sign. LD O. Blažíček 46.
technika olej, sololit
rozměr 70,5 x 96 cm
autor 1887 - 1953

Sál 290 000 CZK 21. 10. 2018 13:46:55
Sál 280 000 CZK 21. 10. 2018 13:46:49
Sál 270 000 CZK 21. 10. 2018 13:46:47
Sál 260 000 CZK 21. 10. 2018 13:46:41
Sál 250 000 CZK 21. 10. 2018 13:46:32