datum aukce 21. 10. 2018 13:30
59
prodáno za: 230 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

16. Kerhart Oldřich

Kytice v okně - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

rok 1938
signatura sign. PD O. Kerhart 38.
technika olej, překližka
rozměr 75 x 57 cm
autor 1895 - 1947

Sál 230 000 CZK 21. 10. 2018 13:49:37
Sál 220 000 CZK 21. 10. 2018 13:49:34
Sál 210 000 CZK 21. 10. 2018 13:49:31
Sál 200 000 CZK 21. 10. 2018 13:49:27
Sál 190 000 CZK 21. 10. 2018 13:49:22
Sál 180 000 CZK 21. 10. 2018 13:49:19