datum aukce 21. 10. 2018 13:30
72
prodáno za: 1 950 000 CZK
vyvolávací cena: 340 000 CZK

17. Kars Jiří (Georges)

Toaleta - na rubu popis autorem a štítky výstav, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Krajská galerie Olomouc, č. 75, Vystaveno ve KGVU ve Zlíně, 2004, kat. č. 52. reprodukováno: monografie Georges Kars, Jiří Siblík, Praha 1999, č. 37, katalog

rok kolem 1928
signatura sign. LN Kars, na rubu Georges Kars
technika olej, plátno
rozměr 64,5 x 54 cm
autor 1880 - 1945

Sál 1 950 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:03
Sál 1 900 000 CZK 21. 10. 2018 13:55:56
Sál 1 850 000 CZK 21. 10. 2018 13:55:42
Sál 1 800 000 CZK 21. 10. 2018 13:55:36
Sál 1 750 000 CZK 21. 10. 2018 13:55:21
Sál 1 700 000 CZK 21. 10. 2018 13:55:14
Sál 1 650 000 CZK 21. 10. 2018 13:55:01
Sál 1 600 000 CZK 21. 10. 2018 13:54:53
Sál 1 550 000 CZK 21. 10. 2018 13:54:38
Sál 1 500 000 CZK 21. 10. 2018 13:54:31
Sál 1 450 000 CZK 21. 10. 2018 13:54:16
Sál 1 400 000 CZK 21. 10. 2018 13:54:02
Sál 1 350 000 CZK 21. 10. 2018 13:53:48
Sál 1 300 000 CZK 21. 10. 2018 13:53:39
Sál 1 250 000 CZK 21. 10. 2018 13:53:27
Sál 1 200 000 CZK 21. 10. 2018 13:53:20
Sál 1 150 000 CZK 21. 10. 2018 13:53:06
Sál 1 100 000 CZK 21. 10. 2018 13:52:58
Sál 1 050 000 CZK 21. 10. 2018 13:52:44
Sál 1 000 000 CZK 21. 10. 2018 13:52:26
Sál 950 000 CZK 21. 10. 2018 13:52:14
Sál 900 000 CZK 21. 10. 2018 13:52:06
Sál 850 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:58
Sál 800 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:52
Sál 750 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:46
Sál 700 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:42
Sál 650 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:39
Sál 600 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:27
Sál 550 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:17
Sál 500 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:12
Sál 490 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:06
Sál 480 000 CZK 21. 10. 2018 13:51:00
Sál 470 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:56
Sál 460 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:52
Sál 450 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:48
Sál 440 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:44
Sál 430 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:42
Sál 420 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:36
Sál 410 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:33
Sál 400 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:29
Sál 390 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:26
Sál 380 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:21
Sál 370 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:18
Sál 360 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:14
Sál 350 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:10
Sál 340 000 CZK 21. 10. 2018 13:50:08