datum aukce 21. 10. 2018 13:30
95
prodáno za: 140 000 CZK
vyvolávací cena: 140 000 CZK

2. Kirnig Alois

Jezírko pod Alpami - odborná expertiza: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

rok 1869
signatura sign. LD A. Kirnig 1869
technika olej, plátno
rozměr 68 x 55 cm
autor 1840 - 1911

Sál 140 000 CZK 21. 10. 2018 13:39:47