datum aukce 21. 10. 2018 13:30
93
prodáno za: 270 000 CZK
vyvolávací cena: 270 000 CZK

3. Mařák Julius

Les - odborná expertiza: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, restaurátorská zpráva Igor Fogaš

signatura sign. PD J. Mařák
technika olej, plátno na dřevěné desce
rozměr 41 x 31 cm
autor 1832 - 1899

Sál 270 000 CZK 21. 10. 2018 13:40:06