datum aukce 21. 10. 2018 13:30
96
prodáno za: 75 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

6. Preisler Jan

Návrh na mozaiku pro Zemskou banku v Praze - provenience: ze sbírky Ing. Semeráka, na rubu štítek sbírky, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

signatura sign. PD monogram PJ
technika barevný pastel
rozměr 14,5 x 25,5 cm (výřez)
autor 1872 - 1918

Sál 75 000 CZK 21. 10. 2018 13:42:12
Sál 70 000 CZK 21. 10. 2018 13:42:08
Sál 65 000 CZK 21. 10. 2018 13:42:02
Sál 60 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:58
Sál 55 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:55
Sál 50 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:50
Sál 49 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:46
Sál 48 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:43
Sál 47 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:40
Sál 46 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:35
Sál 45 000 CZK 21. 10. 2018 13:41:27