signatura | sign. PD L Kuba |
technika | olej, malířská lepenka |
rozměr | 49,5 x 49,5 cm |
Zelenina a bandaska - na rubu štítek výstavy
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.