datum aukce 24. 02. 2019 13:30
79
prodáno za: 2 700 000 EUR
vyvolávací cena: 1 200 000 EUR

15. Foltýn František

Kompozice - publikováno a reprodukováno: Jiří Hlušička, František Foltýn 1891–1976, Brno: Galerie Antonína Procházky, 2006, č. 94; na přiloženém CD se soupisem reprodukováno pod č. O 88., odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

signatura sign. nezjištěna
technika olej, plátno
rozměr 81 x 65,5 cm
rok kolem 1927

5****5 2 700 000 EUR 01. 03. 2019 18:40:43