datum aukce 24. 02. 2019 13:30
61
prodáno za: 1 950 000 EUR
vyvolávací cena: 1 950 000 EUR

17. Černý Karel

Jarov - na rubu štítek s popisem díla, štítek Díla s č. 721, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Karel Černý, výstava obrazů 1949–1956, Galerie Československého spisovatele, Praha 1, Národní 9, 3. 3. – 31. 3. 1957, č. k. 14 („Jarov, olej, 195

signatura sign. LD K. Černý Š
technika olej, plátno
rozměr 60 x 80 cm

5****5 1 950 000 EUR 01. 03. 2019 18:41:30