datum aukce 24. 02. 2019 13:30
4
prodáno za: 6 900 000 EUR
vyvolávací cena: 6 900 000 EUR

29. Šíma Josef

Ostrovy (Les Iľes) - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: sbírka Madame Monique Faux, Remeš, Francie, reprodukováno: (monografie) František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, obr. 345, s. 314, vystaveno: Hommage à Joseph Šíma, Chateau de Ratilly,

signatura sign. PD J. Šíma 61
technika olej, plátno
rozměr 70 x 100 cm
rok 1961

5****5 6 900 000 EUR 01. 03. 2019 18:43:10