datum aukce 24. 02. 2019 13:30
44
prodáno za: 3 500 000 EUR
vyvolávací cena: 3 200 000 EUR

65. Sýkora Zdeněk

Linie č. 228 - na rubu na blindrámu popis díla autore, reprodukováno: Sýkora 85, katalog, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha 2005, str. 29, Aleš Svoboda, Sýkora 2004(+1=85), Ateliér, č. 7, ze dne 31. 3. 2005, Praha 2005, str. 12., vystaveno: Situation 18, Galerie Bleibtreu

signatura sign. na rubu Sýkora 04
technika akryl, plátno
rozměr 105 x 105 cm
rok 2004

5****5 3 500 000 EUR 01. 03. 2019 18:44:30