Informace | přiloženo potvrzení pravosti Pierre Brullé. provenience: ARS BOHEMIAE Privatstiftung Rotter, vystaveno: Moderne Tradition, Museum Kinsky, Wien, 2002, Tschech. Avantgarde 1910–1950, Museum Kinsky, Wien, 2003, Der Prophet. Die Welt des Karl Wilhelm Diefenba |
rok | 1923 |
signatura | sign. PD Kupka |
technika | kvaš, papír |
rozměr | 47,5 x 31 cm |