#16

František Kupka
(1871 – 1957)

Stoupání / La Montée

Kupka František
#16

František Kupka
(1871 – 1957)

Stoupání / La Montée

1-50
926 zobrazení
3 250 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
9. 6. 2019 13:30

Informace
přiloženo potvrzení pravosti Pierre Brullé. provenience: ARS BOHEMIAE Privatstiftung Rotter, vystaveno: Moderne Tradition, Museum Kinsky, Wien, 2002, Tschech. Avantgarde 1910–1950, Museum Kinsky, Wien, 2003, Der Prophet. Die Welt des Karl Wilhelm Diefenba
1923
sign. PD Kupka
kvaš, papír
47,5 x 31 cm

Stoupání / La Montée