datum aukce 09. 06. 2019 13:30
238
prodáno za: 800 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

24. Huszár Vilmos

Kompozice

Informace odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: Kunsthandel Gebroeders Koch, Amsterdam
rok 1919
signatura sign. LD Huszar, PD na kartonu V. Huszar 1919 a autorské razítko
technika kvaš, papír na kartonu, autorská adjustace
rozměr 29,5 x 22 cm

Sál 800 000 CZK 09. 06. 2019 14:00:29
Sál 750 000 CZK 09. 06. 2019 14:00:24
Sál 700 000 CZK 09. 06. 2019 14:00:14
Sál 650 000 CZK 09. 06. 2019 14:00:09
Sál 600 000 CZK 09. 06. 2019 14:00:03
Sál 550 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:51
Sál 500 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:47
Sál 490 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:46
Sál 480 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:46
Sál 470 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:46
Sál 460 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:45
Sál 450 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:45
Sál 440 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:45
Sál 430 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:45
Sál 420 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:44
Sál 410 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:41
Sál 400 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:40
Sál 390 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:39
Sál 380 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:39
Sál 370 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:39
Sál 360 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:39
Sál 350 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:38
Sál 340 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:37
Sál 330 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:36
Sál 320 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:34
Sál 310 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:32
Sál 300 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:31
Sál 290 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:30
Sál 280 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:30
Sál 270 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:30
Sál 260 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:30
Sál 250 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:30
Sál 240 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:29
Sál 230 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:29
Sál 220 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:29
Sál 210 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:29
Sál 200 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:27
Sál 190 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:25
Sál 180 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:24
Sál 170 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:24
Sál 160 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:23
Sál 150 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:21
Sál 140 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:20
Sál 130 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:19
Sál 120 000 CZK 09. 06. 2019 13:59:12