datum aukce 09. 06. 2019 13:30
255
prodáno za: 410 000 CZK
vyvolávací cena: 240 000 CZK

40. Matal Bohumír

Ptačí herci

Informace na rubu štítek s popisem díla vystaveno: Dům umění m. Brna, 1998/99
rok 1979
signatura sign. PD Matal 79
technika olej, sololit
rozměr 69 x 89 cm

Sál 410 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:56
Sál 400 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:49
Sál 390 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:38
Sál 380 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:33
Sál 370 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:29
Sál 360 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:25
Sál 350 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:20
Sál 340 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:15
Sál 330 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:13
Sál 320 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:11
Sál 310 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:07
Sál 300 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:03
Sál 290 000 CZK 09. 06. 2019 14:16:01
Sál 280 000 CZK 09. 06. 2019 14:15:59
Sál 270 000 CZK 09. 06. 2019 14:15:56
Sál 260 000 CZK 09. 06. 2019 14:15:54
Sál 250 000 CZK 09. 06. 2019 14:15:50
Sál 240 000 CZK 09. 06. 2019 14:15:50