datum aukce 09. 06. 2019 13:30
301
prodáno za: 3 100 000 CZK
vyvolávací cena: 2 900 000 CZK

75. Pištěk Theodor

Stavba č. 2

Informace na rubu etiketa výstavy Galerie Zdeněk Sklenář publikováno: Theodor Pištěk, monografie, str. 268-169, Theodor Pištěk, Ecce moho, vydala NG Praha, str. 130 vystaveno: Městská knihovna, GHMP, 1997-1998, Galerie Pecka, Prostory 90, 2003, Národní Galerie P
rok 1995
signatura sign. na rubu Theodor Pištěk 1995
technika olej, plátno
rozměr 200 x 250 cm

Sál 3 100 000 CZK 09. 06. 2019 14:43:37
Sál 3 050 000 CZK 09. 06. 2019 14:43:36
Sál 3 000 000 CZK 09. 06. 2019 14:43:33
Sál 2 950 000 CZK 09. 06. 2019 14:43:32
Sál 2 900 000 CZK 09. 06. 2019 14:43:23