datum aukce 19. 10. 2019 13:30
216
prodáno za: 850 000 CZK
vyvolávací cena: 800 000 CZK

1. Hartmann Jan Jakub

Křest Krista

informace konzultováno a pravost potvrzena Dr. Hanou Seifertovou
signatura sign. nezjištěna
technika olej na dřevěné desce
rozměr 45 x 66 cm

Sál 850 000 CZK 19. 10. 2019 13:39:29
Sál 800 000 CZK 19. 10. 2019 13:39:23