datum aukce 19. 10. 2019 13:30
172
prodáno za: 1 100 000 CZK
vyvolávací cena: 1 100 000 CZK

10. Kars Jiří (Georges)

Cimaise I./Ležící akt (Nue couché)

informace na rubu autorem název díla Cimaise I., na rubu štítek s popisem díla z roku 1924, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
signatura sign. LD Kars 24, na rubu Kars
technika olej, plátno
rozměr 56 x 74 cm
rok 1924

Sál 1 100 000 CZK 19. 10. 2019 13:45:21