datum aukce 19. 10. 2019 13:30
155
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

106. Lolek Stanislav

Cestou na pastvu

informace pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán
signatura sign. PD Lolek St.
technika olej, deska
rozměr 82 x 70 cm

Sál 50 000 CZK 19. 10. 2019 14:53:58