datum aukce 19. 10. 2019 13:30
177
vyvolávací cena: 350 000 CZK

11. Grus Jaroslav

Jižní město

informace odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.
signatura sign. PD J. Grus, LD 1932
technika olej, plátno
rozměr 70 x 96 cm
rok 1932