datum aukce 19. 10. 2019 13:30
121
vyvolávací cena: 75 000 CZK

110. Krejčí Jiří

Zátiší s ovocem

informace
signatura sign. LD Jiří Krejčí 1923
technika olej, plátno
rozměr 46 x 60 cm
rok 1923