datum aukce 19. 10. 2019 13:30
112
vyvolávací cena: 100 000 CZK

139. Beneš Vlastimil

Hokejové hřiště

informace na rubu název díla autorem
signatura sign. PD Beneš 66, na rubu Beneš Vlastimil
technika olej, plátno
rozměr 48 x 65 cm
rok 1966