datum aukce 19. 10. 2019 13:30
2
101
prodáno za: 410 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

14. Kremlička Rudolf

Dvojportrét

informace chemicko-technilogický průzkum Dorothea Pechová, provenience: Dr. Ivo Rotter, Belvedere, Vídeň, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
signatura sign. PD R Kremlička 1929
technika olej, plátno
rozměr 40,5 x 50,5 cm
rok 1929

Sál 410 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:54
9****4 400 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:52
Sál 395 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:52
9****4 390 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:50
Sál 385 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:50
9****4 380 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:50
Sál 375 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:50
9****4 370 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:46
Sál 365 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:46
9****4 360 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:45
Sál 355 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:45
9****4 350 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:44
Sál 345 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:44
9****4 340 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:42
Sál 335 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:42
9****4 330 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:41
Sál 325 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:41
9****4 320 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:39
Sál 315 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:38
9****4 310 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:38
Sál 305 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:38
9****4 300 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:35
Sál 295 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:35
9****4 290 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:33
Sál 285 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:33
9****4 280 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:15