datum aukce 19. 10. 2019 13:30
53
prodáno za: 280 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

15. Matulka Jan

Maska

informace na rubu štítek s popisem díla
signatura sign. LD Matulka
technika olej, deska
rozměr 91 x 75,5 cm
rok 1933

Sál 280 000 CZK 19. 10. 2019 13:48:18