datum aukce 19. 10. 2019 13:30
156
vyvolávací cena: 1 400 000 CZK

18. Filla Emil

Zátiší s rybou a sklenící

informace provenience: JUDr. Radim Hess zakoupil dílo od autora v roce 1935, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
signatura sign. PN Emil Filla
technika olej, plátno
rozměr 22,5 x 35 cm