datum aukce 19. 10. 2019 13:30
302
prodáno za: 10 000 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 000 CZK

22. Šíma Josef

Revoluce ve Španělsku

informace odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D. reprodukováno: monografie František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, str. 203, obr. 207. vystavováno:
signatura sign. PD Šíma 1933
technika olej, plátno
rozměr 88,5 x 115,5 cm
rok 1933

Sál 10 000 000 CZK 19. 10. 2019 13:53:04