datum aukce 19. 10. 2019 13:30
210
prodáno za: 1 900 000 CZK
vyvolávací cena: 1 900 000 CZK

24. Černý Karel

Bar

informace na rubu č. 227/4 a název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
signatura sign. PD K. Černý Š 41, na rubu na blindrámu Karel Černý
technika olej, plátno
rozměr 66 x 74 cm
rok 1941

5****5 1 900 000 CZK 21. 10. 2019 16:55:41