datum aukce 19. 10. 2019 13:30
205
prodáno za: 7 200 000 CZK
vyvolávací cena: 5 500 000 CZK

53. Medek Mikuláš

Festival kruhu

informace na rubu název díla autorem, reprodukováno: na fotografii z výstavy v roce 1962
signatura sign. na rubu Medek 62
technika olej, plátno
rozměr 161 x 125 cm
rok 1962

Sál 7 200 000 CZK 19. 10. 2019 14:16:13
Sál 7 100 000 CZK 19. 10. 2019 14:16:09
Sál 7 000 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:59
Sál 6 900 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:56
Sál 6 800 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:51
Sál 6 700 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:46
Sál 6 600 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:42
Sál 6 500 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:36
Sál 6 400 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:30
Sál 6 300 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:25
Sál 6 200 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:18
Sál 6 100 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:14
Sál 6 000 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:08
Sál 5 900 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:04
Sál 5 800 000 CZK 19. 10. 2019 14:15:01
Sál 5 700 000 CZK 19. 10. 2019 14:14:57
Sál 5 600 000 CZK 19. 10. 2019 14:14:53
Sál 5 500 000 CZK 19. 10. 2019 14:14:38