datum aukce 19. 10. 2019 13:30
138
prodáno za: 480 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

6. Kupka František

Élévation (Výšky)

informace provenience: Galerie Denise René, Paris, reprodukováno: Jean Cassou, Denise Fédit - Kupka, Editions Pierre Tisné, Paris, vydal Gerd Hatje Stuttgart, 1964, str. 34,
signatura sign. LD Kupka
technika pastel, papír
rozměr 29 x 21,5 cm
rok 1914

Sál 480 000 CZK 19. 10. 2019 13:42:09
Sál 470 000 CZK 19. 10. 2019 13:42:03
Sál 460 000 CZK 19. 10. 2019 13:41:53
Sál 450 000 CZK 19. 10. 2019 13:41:47