datum aukce 19. 10. 2019 13:30
184
prodáno za: 1 550 000 CZK
vyvolávací cena: 950 000 CZK

7. Kupka František

Vanoucí modře / Équations des bleus en mouvement

informace odborná expertiza Pierre Brulle provenience: Louis Arnould-Gremilly, Paris, Helen Serger, New York, Mia Voncent, Zurich vystaveno: Paris 2019, Biomorphisme 1920-1950, Galerie Le Minotaure, Galerie Le Gaillard
signatura sign. LD Kupka
technika kvaš, akvarel, papír
rozměr 31,2 x 30,5 cm
rok 1930

Sál 1 550 000 CZK 19. 10. 2019 13:44:01
Sál 1 500 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:51
Sál 1 450 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:41
Sál 1 400 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:33
Sál 1 350 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:26
Sál 1 300 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:18
Sál 1 250 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:10
Sál 1 200 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:03
Sál 1 150 000 CZK 19. 10. 2019 13:43:01
Sál 1 100 000 CZK 19. 10. 2019 13:42:57
Sál 1 050 000 CZK 19. 10. 2019 13:42:49
Sál 1 000 000 CZK 19. 10. 2019 13:42:44
Sál 950 000 CZK 19. 10. 2019 13:42:38