datum aukce 19. 10. 2019 13:30
178
prodáno za: 1 900 000 CZK
vyvolávací cena: 500 000 CZK

71. Dlouhý Bedřich

Kulečník

informace na rubu popis díla autorem
signatura sign. na rubu 1977 B. Dlouhý
technika olej, plátno
rozměr 137 x 180 cm
rok 1977

Sál 1 900 000 CZK 19. 10. 2019 14:33:10
Sál 1 850 000 CZK 19. 10. 2019 14:33:03
Sál 1 800 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:55
Sál 1 750 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:49
Sál 1 700 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:43
Sál 1 650 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:35
Sál 1 600 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:30
Sál 1 550 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:25
Sál 1 500 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:18
Sál 1 450 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:11
Sál 1 400 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:04
Sál 1 350 000 CZK 19. 10. 2019 14:32:00
Sál 1 300 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:53
Sál 1 250 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:49
Sál 1 200 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:43
Sál 1 150 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:37
Sál 1 100 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:32
Sál 1 050 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:29
Sál 1 000 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:21
Sál 950 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:15
Sál 900 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:11
Sál 850 000 CZK 19. 10. 2019 14:31:09
Sál 800 000 CZK 19. 10. 2019 14:30:55
Sál 750 000 CZK 19. 10. 2019 14:30:52
Sál 700 000 CZK 19. 10. 2019 14:30:48
Sál 650 000 CZK 19. 10. 2019 14:30:47
Sál 600 000 CZK 19. 10. 2019 14:30:44
Sál 550 000 CZK 19. 10. 2019 14:30:39
Sál 500 000 CZK 19. 10. 2019 14:30:34