datum aukce 19. 10. 2019 13:30
122
vyvolávací cena: 240 000 CZK

76. Matal Bohumír

Trojice

informace na rubu název díla autorem
signatura sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
technika olej, plátno
rozměr 55,5 x 99,5 cm
rok 1985