#10

Bedřich Piskač

Bedřich Piskač
#10

Bedřich Piskač

1-50
668 zobrazení
1 100 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 550 000 Kč
28. 3. 2021 13:30

Signatura
PD Piskač
Technika slovně
olej, plátno
Rozměry (cm)
67 x 53
Vystavováno
Malíři Orlických hor, Stálá expozice Orlické galerie v Rychnově nad Kněžnou, duben–říjen 2019

Korsická krajina | rámováno, na rubu štítek výstavy, přiložena restaurátorská zpráva manželů Šárky a Petra Bergerových