Signatura | PD Piskač |
Technika slovně | olej, plátno |
Rozměry (cm) | 67 x 53 |
Vystavováno | Malíři Orlických hor, Stálá expozice Orlické galerie v Rychnově nad Kněžnou, duben–říjen 2019 |
Korsická krajina | rámováno, na rubu štítek výstavy, přiložena restaurátorská zpráva manželů Šárky a Petra Bergerových