Signatura | PD V Hynais Paris |
Technika slovně | olej, plátno, rentoilováno |
Rozměry | 20,5 ✕ 25,5 |
V plenéru (Dívčí poloakt) - rámováno, pravost potvrdila PhDr. O. Macková, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Rozměry | 20,5 ✕ 25,5 |