datum aukce 24. 10. 2021 13:30
2
398
prodáno za: 380 000 CZK
vyvolávací cena: 160 000 CZK

10. Oldřich Blažíček

Krajina z Českomoravské vysočiny

Popis předmětu (CS) odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová; PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura (CS) PD Blažíček
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 70 x 100,5

*****1 380 000 CZK 24. 10. 2021 11:51:08
Sál 370 000 CZK 24. 10. 2021 11:50:57
*****1 360 000 CZK 24. 10. 2021 11:50:49
Sál 350 000 CZK 24. 10. 2021 11:50:37
*****1 340 000 CZK 24. 10. 2021 11:50:27
Sál 330 000 CZK 24. 10. 2021 11:50:20
*****1 320 000 CZK 24. 10. 2021 11:50:06
Sál 310 000 CZK 24. 10. 2021 11:49:57
*****1 300 000 CZK 24. 10. 2021 11:49:48
Sál 290 000 CZK 24. 10. 2021 11:49:38
*****1 280 000 CZK 24. 10. 2021 11:49:27
Sál 270 000 CZK 24. 10. 2021 11:49:16
*****1 260 000 CZK 24. 10. 2021 11:49:07
Sál 250 000 CZK 24. 10. 2021 11:49:02
*****1 240 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:50
Sál 230 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:50
Sál 220 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:43
*****1 220 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:41
Sál 210 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:32
*****1 200 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:25
Sál 190 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:21
*****1 180 000 CZK 24. 10. 2021 11:48:11
*****9 170 000 CZK 24. 10. 2021 11:47:55