datum aukce 24. 10. 2021 13:30
299
prodáno za: 230 000 CZK
vyvolávací cena: 150 000 CZK

11. Otakar Nejedlý

Chalupa v podvečer

Popis předmětu (CS) vzadu fragment starého štítku „Z majetku Fr. Procházky“ s přípisem „Chalupa v podvečer, O. Nejedlý, olej“, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura (CS) PD Ot. Nejedlý 1914
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 73 x 88

Sál 230 000 CZK 24. 10. 2021 11:52:20
*****5 220 000 CZK 24. 10. 2021 11:52:13
Sál 210 000 CZK 24. 10. 2021 11:52:10
*****5 200 000 CZK 24. 10. 2021 11:52:05
Sál 190 000 CZK 24. 10. 2021 11:52:02
*****5 180 000 CZK 24. 10. 2021 11:51:49
Sál 170 000 CZK 24. 10. 2021 11:51:48
Sál 160 000 CZK 24. 10. 2021 11:51:47
*****5 150 000 CZK 24. 10. 2021 11:51:44