datum aukce 24. 10. 2021 13:30
291
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 150 000 CZK

12. Alfred Justitz

Krajina se stromem

Popis předmětu (CS) na rubu na blindrámu razítko: Prodejna Mánesa s č. 71 odborná expertíza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura (CS) PD A Justitz
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 51 x 61
Období (CS) 20. lét a20. stol.

*****5 150 000 CZK 24. 10. 2021 11:52:50