datum aukce 24. 10. 2021 13:30
3
348
prodáno za: 600 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

17. Alois Bílek

Bez názvu (Kompozice)

Popis předmětu (CS) odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura (CS) PD ABílek 14
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 53 x 65

Sál 600 000 CZK 24. 10. 2021 12:00:07
Sál 550 000 CZK 24. 10. 2021 12:00:00
Sál 500 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:50
Sál 490 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:44
Sál 480 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:41
Sál 470 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:36
Sál 460 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:33
Sál 450 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:29
Sál 440 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:24
Sál 430 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:18
Sál 420 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:10
Sál 410 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:06
Sál 400 000 CZK 24. 10. 2021 11:59:02
Sál 390 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:58
Sál 380 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:54
Sál 370 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:51
Sál 360 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:47
Sál 350 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:43
Sál 340 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:41
*****1 330 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:36
Sál 320 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:35
Sál 310 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:33
Sál 300 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:31
*****1 270 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:27
Sál 260 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:26
Sál 250 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:23
Sál 240 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:23
Sál 230 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:20
Sál 220 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:18
*****1 220 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:16
Sál 210 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:11
*****1 210 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:09
Sál 200 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:05
Sál 190 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:05
Sál 180 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:05
*****1 170 000 CZK 24. 10. 2021 11:58:00
Sál 160 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:59
Sál 150 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:57
Sál 140 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:57
Sál 130 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:57
Sál 120 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:56
*****1 110 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:54
Sál 100 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:52
*****1 60 000 CZK 24. 10. 2021 11:57:34