datum aukce 24. 10. 2021 13:30
243
prodáno za: 130 000 CZK
vyvolávací cena: 130 000 CZK

7. Vlastimil Rada

Krajina se dvěma muži pracujícími na zahradě - Jaro / Pohled na chrám Sv. Víta

Popis předmětu (CS) restaurátorská zpráva Doc. Jiří Josefík
Signatura (CS) LN V. Rada 1914
Technika slovně (CS) olej, plátno, oboustranný obraz
Rozměry 67,5 x 93

Sál 130 000 CZK 24. 10. 2021 11:46:28