datum aukce 24. 10. 2021 13:30
418
prodáno za: 280 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

8. František Kaván

Zimní krajina s chalupami

Popis předmětu (CS) odborná expertiza PhDr. Michael Zachař
Signatura (CS) PD Kaván
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 70 x 92

*****5 280 000 CZK 24. 10. 2021 11:46:38