#121

Josef Hampl (1932-2019) - Monopol

#121

Collage
1 limit
59 zobrazení
6 500 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

DU signováno, datováno
šitá koláž, karbon papír
rozměry
59 x 42
1986