#125

Josef Hampl (1932-2019) - Bez názvu

#125

Collage
71 zobrazení
70 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

DU signováno, datováno
šitá koláž na plátně
rozměry
200 x 90
2002