#16

Jan Slavíček (1900-1970) - Indonésie

#16

Painting / drawing
119 zobrazení
45 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

PD Jan Slavíček 29.III. 1930
olej, plátno
rozměry
59,5 x 80
rámováno
1930